0507 188 49 49

Koku Kartuşu Nedir, Ne İşe Yarar?

Koku Kartuşu Nedir, Ne İşe Yarar?

Koku kartuşu, yaşam alanlarınıza güzel koku yayılımını sağlayan ürünlerden biridir. Koku makinesi içerisinde yer alan koku kartuşuyla ortamınızın daha güzel şekilde kokmasını sağlayabilirsiniz. Koku kartuşu sayesinde ortamınızda rahatsız edici kötü kokularında giderilmesini sağlamaya başlarsınız. Tam aksine memnun kalacağınız harika kokuların yayılmasına yardımcı olursunuz.

Koku kartuşların ne zamana kadar kullanılacak olduğunu kullanıcılar merak eder. İçerisinde yer alan kokudan kaynaklı olarak tükenen bir ürün olarak karşımıza çıkar. Koku kartuşun 135ml olanı maksimum kullanım süresine göz atıldığı zaman 1 aydır diyebiliriz. Sürenin maksimum olarak bu kadar olduğunu ve kullanıma bağlı olarak değişebileceğini söyleyebiliriz.

                                                                                                                                

Koku Kartuşları Fiyatları

Yaşam alanlarımızda böyle bir ürünlere ihtiyaç fazlasıyla vardır. Çünkü her zaman güzel kokular kokmadığı gibi bazı zamanlar ister istemez kötü kokularında etkisi altına kalabilmek mümkün olabiliyor. Koku kartuşu değişimi yaparak tekrardan yaşam alanlarınıza memnun kalacağınız bir kokunun yer almasını sağlayabilirsiniz. 

                                                                                                           

Koku kartuşu fiyatları ve satın alıma dair tüm kaliteli hizmet sürecinde başarılı firmamız destek verir. Böylelikle koku konusundaki hassasiyetinizi bu yollar ile çözümlemiş olursunuz.

 

                                                                                                      

02 Haz 2022 17:45

© 2020 Ak Hijyen. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır. whatsapp