0507 188 49 49

Hakkımızda

AK Hijyen Endüstriyel Hijyen Sistemleri Ltd Şti olarak 10 yıldır profesyonel ortam kokulandırma ve hijyen sektöründe faaliyet göstermekteyiz. E-ticaret sitelerimiz üzerinden 3000 kalem ürün satışı gerçekleştirmekteyiz. Ürünler ithal, yerli ve iyi kalite sektörün talep ettiği hijyen ve temizlik ekipmanları ve sarf malzemeleri ; koku makine ve kokuları; ortam bambu kokuları; hijyenik klozet kapakları ve poşetleri; acil göz, yüz,vücut duşları ; sensörlü sabunluklar; fotoselli havlu kağıt makine ve kağıtları; deterjan ürünlerinden oluşmaktadır.
 
2018 yılı başında kendi markamız olan Akscent adıyla Akscent profesyonel ortam koku makinesi, tüm koku makinelerine uyumlu Akscent koku makinesi kartuşu esansları, exclusive ortam koku esansları ,ortam bambu kokuları üretimine ve dağıtımına başladık. Müşteri istek ve taleplerini iyi okuyan, koku ve hijyen sektörüne hakim bir firma olarak sektörde her türlü yenilik ve gelişmenin takipçisiyiz.
 
Vizyonumuz, Türkiye'deki her mekanda bir Akhijyen ürünü kullanımı sağlamaktır. Misyonumuz ise ürün çeşitlerimizi tüm gelişim ve yeniliklere uygun olarak güncelleyerek müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun en iyi ürün ve hizmeti sunmaktır.
 

© 2020 Ak Hijyen. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır. whatsapp