Hakkımızda

AK Hijyen Endüstriyel Hijyen Sistemleri Ltd Şti olarak 10 yıldır temizlik ve hijyen sektöründe faaliyet göstermekteyiz. E-ticaret sitelerimiz üzerinden 3000 kalem ürün satışı gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimiz ithal ve yerli iyi kalite sektörün talep ettiği hijyen ve temizlik ekipmanları ve sarf malzemeleri ; koku makine ve kokuları; ortam bambu kokuları; hijyenik klozet kapakları ve poşetleri; acil göz, yüz,vücut duşları ; sensörlü sabunluklar; fotoselli havlu kağıt makine ve kağıtları; deterjan ürünlerinden oluşmaktadır.
 
2018 yılı başında kendi markamız olan AkScent adıyla kendi ortam bambu kokularımızı, koku makine kokularımızı ve ortam kokularımızı üretmeye başladık. Müşteri istek ve taleplerini iyi okuyan, koku ve hijyen sektörüne hakim bir firma olarak sektörde her türlü yenilik ve gelişmenin takipçisiyiz.
 
Vizyonumuz Türkiye'deki her mekanda bir Akhijyen ürünü kullanımı sağlamaktır. Misyonumuz ise ürün gamımızı tüm gelişim ve yeniliklere uygun olarak güncelleyerek müşterilerimize ihtiyaçlarına uygun en iyi ürün ve hizmeti sunmaktır.

© 2019 Ak Hijyen Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
whatsapp