Aranacak Kelime :  
Hijyenik Klozet Kapakları (Tüm Markalar) Hijyenik Klozet Poşetleri (Tüm Markalar) Koku Makineleri Koku Makinesi Kartuşları Fotoselli Köpük Sabunluklar Fotoselli Havlu Makineleri Acil Göz ve Vücut Duşu Galoşmatik
  Tüm Reyonlar
Hijyenik Klozet Kapakları (Tüm Markalar)
Hijyenik Klozet Poşetleri (Tüm Markalar)
Koku Makineleri
Koku Makinesi Kartuşları
Sabunluk-Sensörlü Sıvı Sabunluklar
Fotoselli Köpük Sabunluklar
Sıvı Sabun-Köpük Sabunlar
Fotoselli Havlu Makineleri
Kağıt Grubu
Dezenfektanlıklar
Dezenfektanlar
Tuvalet Kağıt Dispenserleri
Acil Göz ve Vücut Duşu
El Kurutma Makineleri
Çöp Kovası-Kutuları
Sinek Kovucu-Sinek Öldürücü Cihaz
Banyo ve Otel Aksesuarları
Galoşmatik
Gıda Hijyeni Ekipmanları
Hastane Hijyeni Ekipmanları
Hijyenik Yeni Ürünler
.Marka Ürünler
Kağıt Peçetelik
Otel Ekipmanları
Pantolon Presi
Paslanmaz Raf Sistemi
Paspas Çeşitleri
Pisuar Koku Giderici
Plastik Palet
Evye Lavabo
Çöp Torbası Çöp Poşetleri
Dozaj Pompaları
Temizlik Makineleri Ekipmanları
Turnike Sanitasyon Hattı
İlaçlama Ürünleri
İş Güvenliği
Engelli Tutamak ve Oturaklar
Galoş
Bıçak Sterilizatörü
Fare Kovucu
Çamaşır ve Yük Arabası

  Haber Grubu
Haber grubumuza katılın, tüm yeniliklerimizden ilk siz haberdar olun !

  Doviz Kurları
1 Dolar ( $ ) : 5,3722 TL
1 Euro ( € ) : 6,1035 TL

  Ziyaretçi İstatistiği
Bugün Tekil : 67 Kişi
Toplam Tekil : 362.339 Kişi

  Gerekli Bilgiler & Videolar

 
  Üye Kayıt Formu

Lütfen aşağıdaki istenen alanları eksiksiz ve doğru biçimde doldurunuz. :

  • Giriş Bilgileri
 TC Kimlik No : - Kontrol Et
 E-Posta Adresi :
 Şifreniz :
     
  • Kişisel Bilgiler
 İsim, Soyisim :
 Adresiniz :
 İlçe / Semt :
 Şehir / Eyalet :
 Şehir / Eyalet - Diğer :
 Ülke :
 Telefon / Faks :
 Doğum Tarihi :
     
  • Fatura Bilgileri
Fatura bilgileriniz, kişisel bilgileriniz ile aynı ise tıklayınız.
 Fatura Ünvanı :
 Fatura Adresi :
 Vergi Dairesi / No :
     
  • Üye Sözleşmesi

1. İşbu sözleşme Ak Hijyen ile kullanıcı arasında Ak Hijyen tarafından işletilen www.akhijyen.com internet sitesine ("Akhijyen WebSitesi") üyelik ve kullanım şartlarının belirlenmesi amacıyla akdedilmiştir.


2. Web Sitesi'ne üye olmak istiyorsanız, kayıt formunu doldurmanız ve Ak Hijyen 'ın Üyelik Sözleşmesi hükümlerine uymayı kabul ve taahhüt etmeniz gereklidir. Üyelik Sözleşmesi’ni onaylamak isteyen kullanıcılar bir kullanıcı adı (“Kullanıcı Adı”) ve şifre (“Şifre”) belirlemelidir. Kullanıcı Adı ve Şifre tanımlaması yaptıktan sonra kararınıza göre kayıt formunun altında bulunan "sözleşmeyi okudum kabul ediyorum" seçeneğini onaylamanız ve kayıt ol butonuna basmanız kayıt işleminiz için yeterlidir. Kayıt işleminizin ardından tanımlamış olduğunuz e-posta adresine kaydınızın doğrulanması için bir konfirmasyon e-postası gönderilir.


3. Ak Hijyen; Üyelik Sözleşmesini onaylayan üyelere, internet ortamından ürün satın alma ve kendisine gönderilecek ürünlerin takibini yapma, imkanı sağlamaktadır. Akhijyen.com web sitesi’ne üyelik ücretsizdir.


4. Üyeler Akhijyen.com Web Sitesi tarafından sağlanabilecek internet ortamında farklı iletişim servislerinden (oylama, e-bülten isteme, indirimlerden haberdar olma gibi) yararlanır.


5. Üye, Ak Hijyen’nin kendisine akhijyen.com’ne kayıt formunda belirtmiş olduğu veya daha sonra kendisi tarafından güncellenebilecek adres, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla, iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla ulaşma hakkı bulunduğunu kabul eder.


6. Akhijyen.com üyesi ("Üye") kendisine ait bir e-posta adresini “Kullanıcı adı” olarak kullanmak suretiyle belirleyeceği "Şifre" ye sahip olur. Kullanıcı adı olarak kullanılacak e-posta adresi üyeye özeldir ve aynı e-posta ile iki farklı kişi üye olarak kayıt olamaz "Şifre" sadece Kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcı dilediği zaman e-posta adresini ve şifresini değiştirebilir. Şifrenin seçimi ve korunması tamamıyla Kullanıcının sorumluluğundadır. Dağhan Yetenek – Ak Hijyen, şifre kullanımından veya şifrenin 3. kişiler ile paylaşılması neticesinde meydana gelebilecek problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. Kullanıcı şifresinin kaybedilmesi durumunda kullanıcıya şifresi, "şifremi unuttum" bölümünden e-posta adresine gönderilir.


7. Kullanıcının akhijyen.com üyeliği gerektiren servislere bağlanabilmesi için e-posta adresini ve avyolu.com için tanımlamış olduğu şifresini girmesi gereklidir. Bu işlem üye girişi yapmak şeklinde tanımlanır. Üyenin faydalanabileceği servisler giriş yapıldıktan sonra üyeye gösterilecektir.


8. Üye; Ak Hijyen internet servislerinden yararlandığı sırada, kayıt formunda yer alan bilgilerin doğru olduğunu ve bu bilgilerin gerekli olduğu, şifre unutma, ürün gönderimi sırasında adresin hatalı verilmesi, fatura adresinin hatalı verilmesi gibi nedenlerden kaynaklanan aksaklıklar söz konusu olduğunda kendisi tarafından verilen bilginin hatalı veya noksan olmasından doğacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olduğunu ve bu hallerde üyeliğinin sona erdirilebileceğini kabul ve taahhüt eder.


9. Ak Hijyen sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer haller sonucunda; işlemin kesintiye uğraması, işlemde hata olması, erişimin kesilmesi hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


10. Akhijyen.com web sistemi’ nde mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden herhangi bir ihtara gerek olmaksızın tek taraflı değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutulmaktadır. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Üye tarafından, Web Sitesi’nin kullanımı ya da Web Sitesi’ne giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.


11. Üye, Ak Hijyen tarafından verilen servis ve yazılımların kullanım haklarının Ak Hijyen' e ait olduğunu, bu yazılımları ya da servisleri hiçbir şekilde izinsiz çoğaltıp dağıtmayacağını, yayımlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder,


12. Üye, Ak Hijyen tarafından sunulan hizmetlere Ak Hijyen tarafından belirlenen şekil dışında ve yetkisiz bir şekilde ulaşmamayı ve herhangi bir yazılımı hiçbir şekilde değiştirmemeyi, değiştirilmiş olduğu açıkça belli olanları kullanmamayı ve /veya işbu madde kapsamında belirtilenlere uymadığı takdirde Ak Hijyen ' in uğrayacağı tüm maddi ve manevi zararları karşılamayı kabul ve taahhüt eder


13. Üye, Ak Hijyen servisleri kullanarak elde edilen herhangi bir kayıt veya malzemenin tamamı veya bir kısmının kullanıcı veya Üye rızası dahilinde olduğunu ve kullanıcı bilgisayarında yaratacağı arızalar, bilgi kaybı ve diğer kayıpların sorumluluğunun tamamı ile kendisine ait olduğunu, servisin kullanımından dolayı uğrayabileceği zararlar nedeniyle Ak Hijyen 'den tazminat talep etmeyeceğini kabul ve taahhüt eder.


14. Akhijyen.com da bulunan yazım hatalarından kaynaklanan yanlış anlaşılmalardan Ak Hijyen sorumlu değildir.


15. Üye, İşbu Üyelik Sözleşmesi'nde belirtilen ve güncellenebilecek olan kullanım koşullarına aykırı davrandığı takdirde Ak Hijyen ’ nın gerekli müdahalelerde bulunarak Üyeyi servis dışına çıkarma ve gerektiğinde üyeliğe son verme hakkına sahip olduğunu kabul ve taahhüt eder.


16. Yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmakla yükümlü bulunulan durumların ortaya çıkması ve/veya kullacı'nın Ak Hijyen sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, Ak Hijyen, Üye’nin gizli/özel/kişisel bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.


17. Taraflar uyuşmazlık halinde Ak Hijyen ’ ye ait tüm kayıtların münhasır delil olarak esas alınacağını ve söz konusu kayıtların bir delil sözleşmesi teşkil ettiğini beyan ve kabul ederler.


18. Web sitesine üye olabilmek için reşit olmak, tüzel kişi üyeler için tüzel kişiyi temsil ve ilzam etmeye yetkili olmak ve Ak Hijyen tarafından işbu sözleşme kapsamında geçici olarak üyelikten uzaklaştırılmamış veya üyelikten süresiz yasaklanmış olmamak gerekmektedir.


19. Üye, akhijyen.com sitesine üye olurken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin satış ve pazarlamanın geliştirilmesi amaçlarıyla toplanmasına, Ak Hijyen tarafından kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Üye aksini bildirmediği sürece üyeliği sona erdiğinde de verilerin toplanmasına, Ak Hijyen tarafından kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Üye yukarıda bahsi geçen bilgilerin toplanması, paylaşılması, kullanılması, arşivlenmesi ve kendisine erişilmesi nedeniyle doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet herhangi bir zarara uğradığı konusunda talepte bulunmayacağını ve Ak Hijyen ‘i sorumlu tutmayacağını beyan ve kabul eder. Üye veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse, bu talebini Ak Hijyen ’nin müşteri hizmetleri çağrı merkezlerine iletebilir.


20. Üye verilerinin Ak Hijyen 'nın ihmali olmaksızın yetkisiz kişilerce okunmasından (Üyenin Kullanıcı adı ve Şifre bilgilerini başka kişiler ile paylaşması, Web Sitesi'nden ayrılırken çıkış yapmaması gibi nedenlerden) meydana gelebilecek zararlardan ötürü Ak Hijyen 'nın sorumlu olmayacağını kabul ve taahhüt eder.


21. Web Sitesi içeriğinde yer alan tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses ve işaret veya sair fikir eserlerinin telif haklarına ilişkin olarak yürürlükteki mevzuat uyarınca korunmakta olduğunu ve sayılanlardan herhangi birini izinsiz olarak kullanmayacağını kabul ve taahhüt eder.


22. Üye Kullanıcı adı ile yapacağı her türlü işlemden bizzat kendisinin sorumlu olduğunu, tüm bu maddeleri daha sonra hiçbir itiraza mahal vermeyecek şekilde okuduğunu, kabul ve taahhüt eder.


23. Web Sitesi’nden farklı internet sitelerine bağlantı veya referans verildiği takdirde Ak Hijyen söz konusu internet sitelerinin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.


24. Üye işbu sözleşmeyi kısmen veya tamamen üçüncü kişilere devredemez. Üyenin yapacağı her tür devir işlemi geçersiz sayılır.


25. Üyeler işbu Üye Sözleşmesine ilişkin olarak veya genel talep ve şikayetlerini Web Sitesinde yer alan iletişim bilgilerinin sağladığı kanallara ulaştırabilirler.


26. Web Sitesinden alışveriş yapan Üyeler Mesafeli Satış Sözleşmesi’ne ilişkin talep ve şikayetlerini ilgili sözleşmede belirtilen ve kendilerine elektronik kopya olarak gönderilen mesafeli satış sözleşmesi ve ön bilgilendirme formlarında belirtilen kanallara ulaştırabilirler.


27. BSH herhangi bir zamanda gerek gördüğü takdirde, sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı Ak Hijyen 'in, Üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.


28. İşbu Üyelik Sözleşmesine ilişkin her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.


29. Kullanıcı kayıt formunu doldurup formun altında bulunan "sözleşmeyi okudum kabul ediyorum" alanını onaylayıp “kayıt ol” butonunu tıkladığında bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.

Sözleşmeyi okudum, kabul ediyorum.

 

  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Üye Girişi

  Fırsat Ürünü
Art.No.1510
Bobson Fotoselli Köpük Makinesi (Doldurulabilir)

Fiyatı : 472,00 TL KDV Dahil

  Popüler Ürünler
Carpex Zaman Ayarlı A 1 Pro Geniş Alan Koku Makinesi
Fiyatı : 1.115,10 TL KDV Dahil
Carpex Zaman Ayarlı A 1 Pro Geniş Alan Koku Makinesi
Carpex Geniş Alan Koku Makinesi Koku Kartuşu Çeşitleri 220 ML
Fiyatı : 115,64 TL KDV Dahil
Carpex Geniş Alan Koku Makinesi Koku Kartuşu Çeşitleri 220 ML
Tottolet Hijyenik Klozet Kapağı (Duvardan Butonlu)
Fiyatı : 336,30 TL KDV Dahil
Tottolet Hijyenik Klozet Kapağı (Duvardan Butonlu)
Fotoselli Krom Çöp Kovası
Fiyatı : 324,50 TL KDV Dahil
Fotoselli Krom Çöp Kovası
Reflexy Plus Sensörlü Otomatik Hijyenik Klozet Kapağı
Fiyatı : 283,20 TL KDV Dahil
Reflexy Plus Sensörlü Otomatik Hijyenik Klozet Kapağı
Cosmic Turbo Koku Makinesi
Fiyatı : 230,10 TL KDV Dahil
Cosmic Turbo Koku Makinesi
Carpex Fotoselli Kağıt Havlu Cihazı
Fiyatı : 253,20 TL KDV Dahil
Carpex Fotoselli Kağıt Havlu Cihazı
Carpex Slim E 2 Power Koku Makinesi
Fiyatı : 383,50 TL KDV Dahil
Carpex Slim E 2 Power Koku Makinesi
Bubble Koku Makinesi Uzay Estetik Kasa & Beyaz
Fiyatı : 637,20 TL KDV Dahil
Bubble Koku Makinesi Uzay Estetik Kasa & Beyaz
Rulopak Kollu (manuel) Hijyenik Klozet Kapağı
Fiyatı : 253,70 TL KDV Dahil
Rulopak Kollu (manuel) Hijyenik Klozet Kapağı

Company : AK HİJYEN ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK SİSTEMLERİ VE SARF MALZEMELERİ DAĞITIM PAZARLAMA
End Date : 20.12.2019
URL : https://www.akhijyen.com/
Address : RİTİM İSTANBUL CEVİZLİ MAH ZUHAL CAD A2 BLOK D:68
Telephone : Destek Hattı: 0 (507) 188 49 49 / +90 216 675 51 17 mail: info@akhijyen.com
Email Contact : info@akhijyen.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ Profesyonel E Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.