0 (507) 188 49 49

Koku Kartuşu

Koku Kartuşu

Koku günlük yaşamımızda, güne başlamamızdan itibaren sürekli hayatımız boyunca bizimle olacak olan duyularımızdan birisidir. Pis bir kokudan kaçmak isteriz. Değil mi ? Fakat koku makinesi bulunan her ortamda rüya gibi kokular vardır. Bu kokuları farklı çeşitte koku kartuşları bizlere verir.

 

Koku Kartuşu Nedir ?

Koku kartuşu, koku makinelerinin içerisinde bulunan hoş kokuları barındırır ve ortama güzel kokular yayar. Koku kartuşu ortama koku yaydığından dolayı tükenen bir aparattır. Koku kartuşlarının kullanım süresi ortalama olarak 1 aydır. Tabi bu durum kullanım sıklığınıza göre artabilir ya da azalabilir.

 

 

Koku Nasıl Yayılıyor?

Geniş alan koku makinesi, içinde bulunan koku kartuşları sayesinde ortamın kokulanmasını sağlar. Koku kartuşları havaya sürekli olarak küçük moleküller şeklinde koku bırakmakadır. Bu gözle görülebilir ya da cihaz yanında iken hissedilebilir bir durum değildir. Sürekli havaya bırakılan kesik kesik kokular kısa süre içinde periyodunu tamamlar ve mekanın her alanda aynı etkiyi gösterir. Böylece mekan kötü kokulardan arındırılmış olur. 

 

Koku Kartuşu Çeşitliliği

Koku kartuşlarının en büyük özellikleri farklı kokulara sahip olmasıdır. Bu nedenle onlarca farklı koku edinilebilecek koku kartuşları vardır. Çeşitlilik ve bu kokuları tanımak için Ak Hijyen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca koku makinası da mekanınızın büyüklüğüne göre tercih edilmelidir. Çünkü 100 metrekare bir alan ile 1000 metrekare bir alan için kullanılacak cihazlar aynı değildir. Ortamın büyüklüğüne uygun cihazlar tercih etmeniz şarttır. Aksi halde kuracağınız kötü kokuları giderme sistemi bir işe yaramayabilir.

 

  • Adsız tasarım (20).png
22 Eki 2020 10:35

© 2020 Ak Hijyen. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır. whatsapp